Mezinárodní výstava psů všech plemen – CACIB FCI – 28.5.2023

První mezinárodní výstava pro naše pyrenejky. Byl jsem hodně napjatý, jak pro holky dopadne Mezinárodní výstava psů všech plemen – CACIB FCI – 28.5.2023. Výstava probíhala v areálu výstaviště v Litoměřicích, konala se dva dny a přihlášeno bylo přes dva tisíce psů.

Trasa byla v celku dobře značená, a i parkovaní bylo dobré. Pyrenejky už to zvládly dobře, i když v tu dobu bylo už poměrně teplo. Naštěstí se podařilo vyřešit logistiku a pořídil se kombík s pevnou mříží a klimatizací. Holky tak měly vzadu dostatek prostoru.

Mezinárodní výstava psů všech plemen - CACIB FCI - 28.5.2023

Hodnocení

Hodnocení prováděla Renata Cepková a myslím si, že bylo objektivní. Naše pyrenejky se umístily na krásných místech. Bella se umístila v mezitřídě s hodnocením V1, CAC, BOS, CACIB a Berry v otevřené třídě umístila s hodnocením V1, CAC, r.CACIB. Holkám opět gratulujeme.

Závěrem

Celkově hodnotím mezinárodní výstavu psů všech plemen – CACIB FCI – 28.5.2023 dobře a pro nás proběhla s hezkými výsledky. Rozumím tomu, že pro běžné diváky a pro doprovodný byznys kolem výstav je lepší hezké počasí a teplo. Pro naše chlupáče počasí nebylo úplně ideální kvůli teplu. Neměli jsme mnoho příležitostí, kam bychom se schovali do stínu.